projekce a poradenství TZB

Ing. Jiří Kojzar

- nadále i v roce 2016 pracuji jako konzultant pro poradenské středisko EKIS MPO – firma EGF ENERGY, spol. s r. o. Sušice www.egfenergy.cz .  Poskytujeme bezplatné energetické poradenství. Zde můžete položit dotaz elektronicky www.mpo-efekt.cz/cz/ekis/polozit-dotaz , nebo se na nás přímo obrátit.

- dále zajišťuji kotlíkové dotace a pro dotace „nová zelená úsporám“ zajišťuji zejména projektovou dokumentaci vytápění a vzduchotechniky a také energetické hodnocení

- od 1.3. 2015 nastane změna pobytu a dosavadní adresa „kanceláře-privat“ bude tedy neplatná. Nová adresa kanceláře bude včas oznámena. Na místě schůzky ve Strakonicích či okolí se lze domluvit telefonicky.

- od 1.1.2014 pracuji jako konzultant pro poradenské středisko EKIS MPO – firma EGF ENERGY, spol. s r. o. Sušice www.egfenergy.cz .  Poskytujeme bezplatné energetické poradenství. Zde můžete položit dotaz elektronicky www.mpo-efekt.cz/cz/ekis/polozit-dotaz , nebo se na nás přímo obrátit.

- stejně jako pro loňský dotační program určený pro rodinné domy„ Nová zelená úsporám 2013“ , tak i pro letošní rok zpracovávám projektovou dokumentaci vytápění nebo vzduchotechniky pro účely získání dotace. Nový dotační program „ Nová zelená úsporám“ bude přijímat žádosti od 1.4.2014. Ve spolupráci s firmou EGF ENERGY, spol. s r.o. pak zajistím odborný posudek.